ML E-Ticaret

E-Ticaret Kuyumculuk Programları

ML E-Ticaret Nedir?

M&L Yazılım tarafından hayata geçirilen, üretici, toptancı ve perakendeci kuyumcu ve mücevhercilere özel tasarımlı e-ticaret sistemidir.
M&L Kuyumcu Programları ile açılan online E-Ticaret Mağazaları arasında stok aktarımı ve Entegrasyonu da içeren sistemdir.


M&L E-Ticaret Ne İş Yapar?

Site yöneticisi istediği kadar kategori ve bu kategorilere ait alt kategorileri ekleyebilir, silebilir, düzenleyebilir. Örneğin daha sonra açılacak bir elmas kategorisine, elmas yüzükler-elmas küpeler vb. alt kategoriler eklenip bu kategorilerde yeni ürün girişleri yapılabilir.

Ana Sayfaya Animasyonlu Banner ( Kampanya Görseli ) ekleme yapabilirsiniz.

Çok satan ürünleri gösterme, kampanyalı ürünleri gösterme, fiyat aralığı verilerek filtreleme, arama kutusu ile girilen kelime sonrası gelen ürünlerin listelenmesi.

Ürüne özel fiyat tanımlama; ürün altınsa milyem, pırlanta ise dolar üzerinden fiyatlandırma ve tek noktadan kur girildiğinde otomatik tüm fiyatların değişimi.

Ürüne Ait Fotoğraf, Stok, Temir Süresi ve diğer özelliklerin girişi.

Ürün Taş, Karat, Renk, Berraklık vb. bilgileri tablo olarak gösterme ve bunlarla ilgili aramalar yapabilme.

Ürüne video ekleyebilme imkanı, üye hangi kaynaktan siteye erişmiş görme.

Üye olmadan da sipariş verebilme imkanı, Kredi Kartı ve Banka havalesi ile ödeme seçeneği, Siparişleri Listeleme, durumunu güncelleme ve müşteriye bilgi verme.

Kiralanan n11, Hepsiburada, Trendyol gibi e-mağazalara entegrasyon kolaylığı.

Sosyal medyada instagram facebook sayfalarıyla entegre ve paralel çalışma.

MLEntegrasyon ile isteğe bağlı M&L Kuyumcu Programlarını ( MLİmalat , MLDiamond, MLPerakende, MLJewel ) kullanan müşterilerimiz aktif stok bilgisini e-ticaret sitelerine aktarım yapabilirler.


ML E-Trade Reference

goldberk.com genckuyumculuk.com.tr tubakuyumculuk.com peamore.com adorgold.com ventapirlanta.com sumertelkari.com eylulalyans.com


MLE-Ticaret “ Rahat, Hızlı ve Güvenli Ticaret “