Hakkımızda"Farkımız, kaliteli hizmeti hızlı, doğru ve sorunsuz bir şekilde götürebilme kabiliyetimizdir."

M&L Yazılım

M&L Yazılım Bilişim Çözümleri olarak; Muzaffer Engin ve Levent Sekban tarafından kurulduğu 1993 ten beri 30 yılı aşkın süredir, özellikle kuyumculuk sektörüne odaklı İş yazılımları geliştirme ve destek hizmetleri veriyoruz. İş verimliliğini yükselten yazılım ve donanım çözümleri sunuyoruz.

M&L Merkez:
İstanbul – Nuruosmaniye / Fatih / İstanbul / Türkiye

M&L Kuyumcukent:
Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul / Türkiye

Bayilerimiz ve Çözüm ortaklarımız:
MLAKDENİZ – Antalya / MLANADOLU - Ankara olmak üzere 4 noktada 40 kişilik ekiple, Türkiye’de 81 il Dünyada 42 ülkede, 7000 e yakın Kuyumculuk Sektörü Mensubu kullanıcı firmaya hizmet ve ürünlerimizi kullandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Firmamız 3 ana dalda faaliyet göstermektedir;

Yazılım Üretim ve Sistem Çözümü Entegrasyon Hizmetleri
Yazılım, Donanım Destek ve Danışmanlık Hizmetleri, Teknik Servis Hizmetleri
Kuyumculuk Etiketleri, Özel ürünler, Bilgisayar Sistem Ürünleri Sarf Malzemeleri

Firmamız Yazılım Üreticisidir ve Yazılım anlamında 4 ana başlıkta uzmandır..

1) M&L Masaüstü - Kuyumculuk Sektörü Yazılımları

Dünyada 42 ülkeye varan, Türkiye genelinde 81 ilde, 7000 e yakın kuyumculuk firması, M&L Yazılım’ın 30 yılı aşkın tecrübesinden yararlanıyor. Kuyumculuk sektörü odaklı yazılım ve bilişim hizmetlerinde dünya lideriyiz. MLJewel, MLDiamond, MLPerakende, MLGOLD Erp lokomotif ürünlerimizden bazılarıdır. M&L Kuyumculuk Programları sayfasından detaylı inceleyiniz. www.mlshop.biz de ürün fiyatlarını inceleyip oldukça cazip koşullarla online alışverişinizi yapabilirsiniz.

2) M&L Yazılım - Özel Çözümler RFID ve Güvenlik Çözümleri

MLAGES - RFID çözümümüz kuyumculukta mucize çözümdür. Radio Frekans Teknolojisi ile uzmanlık gerektiren verimlilik çözümleri, elektronik etiketlerle el değmeden kuyumculuk mağaza sayımı, hızlı mağaza sayımı ve kontrolü bu çözümümüzün kapsama alanındadır. RFID çözümlerinde lokomotif sektör, kuyumculuk sektörü olmakla beraber Tekstil, Müzecilik, Otomotiv gibi sektörlerde de hizmet veriyoruz. www.mlages.comdan videomuzu da seyrederek çözümümüzü inceleyebilirsiniz.

3) M&L Web Çözümleri - Özel Web Tabanlı Yazılımlar Ve Projeler

Kuyumculuk sektörü için yapılan ve yapılmakta olan özel WEB tabanlı çözümlerimiz mevcuttur. Bunun yanında internet tabanlı, mobil görünümlü, IOS ve Android e uygun, web çözümleri geliştirmekteyiz. MLJewel.Net B2B Sipariş Yönetimi V.2 ile internet üzerinden müşteri siparişlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Müşteri Yönetimi - Model Sipariş Yönetim ve Internet Katalog oluşturma Sistemi gibi işler yapan MLJewel.net, MLwebrapor ve MLWebKatalog adlı ana çözümlerimizin yanında Mlkur.com, Jewelturk.com ve Jewelcity.com adlı projelerimiz de mevcuttur. Lütfen girip inceleyiniz. Web sitemizde detayları ile açıklamalarını görebilirsiniz. Ayrıca E-Ticaret siteleri entegrasyonları da yapıyoruz..

4) M&L Mobil Uygulamalar ve Çözümleri Özel IOS Tabanlı Yazılımlar ve Projeler

Daha çok kuyumculuk sektörü için yapılan ve yapılmakta olan, özel IOS tabanlı uygulamalar ve mobil entegrasyon çözümlerimiz mevcuttur. M&L Yazılım Ekibi ,mevcut masaüstü sistemleri ile entegre çalışan IOS tabanlı ceptelefonu ve tablet uygulamaları geliştirme tecrübesine sahiptir. M&L Tablet Sipariş ve M&L Jewel IOS Saha Satış Projesi gibi projelerimiz sürekli gelişmektedir. M&L Yazılım, bu konularla ilgili her türlü projeye uzman kadrosu ile hazırdır. MLIpadPerakende Satış IOS TABLET Uygulaması ve MLIpadSipariş Yönetimi IOS TABLET Uygulaması, MLIpadJewel Tablet IOS Saha Satış Stok yönetimi Tablet Uygulaması MLWEBRAPOR – Mobil görünümlü IOS Android uyumlu Raporlama program sadece bir kaçıdır. M&L Mobil Programlar Sayfasından detaylı inceleyebilirsiniz. www.mlshop.biz den online alışverişinizi rahatlıkla ve güvenle yapabilirsiniz.

Saygılarımızla…

Aşağıdan Tüm Sitelerimizi inceleyiniz.Önceki Sayfaya Dön