MLEntegrasyonlar

İsteğe Bağlı Entegre İşlemleri

ML Entegrasyon Nedir ?

Ml Yazılım kullandığı yazılım altyapısı sayesinde, diğer program ve sitelere bilgi aktarımını kendi diline çevirip göndermektedir. Bu aktarımları yapabilmek için ara yazılımlara ihtiyaç duyulur bu ara yazılımları mlyazılım ar-ge ekibi yaparak ml programlarını sizin sisteminize uygun hale getirir.


M&L Yazılım, müşterilerinden gelen talebe göre üç farklı kategoride entegrasyon üretmektedir.

E-ticaret veri aktarım; M&L Kuyumcu Programları kullanan müşterilerimizin mevcut stoklarını istediği kriterlerle ister kendi e-ticaret sitesine isterlerse kiraladığı e-mağazalardaki (n11,Hepsiburada,trendyol) gibi sitelere online olarak stoklarını aktarabilirler.

B2B e-sipariş Programı; ML Yazılımın Altın, pırlanta, taş ve gümüş üretici ve ihracatçıları için tasarladığı internet sipariş yönetim programıdır. Bu programını kullanan firmalar, mevcut Kullandıkları ML Programlarındaki stokları online olarak bu B2B e-sipariş portalına entegre edebilirler.

M&L Kuyumcu Programları kullanan firmalarımız, program içerisinden istediği herhangi bir bölümü xml dosyası olarak istediği herhangi bir platforma gönderebilir.M&L Yazılım geliştirme ekibi tarafından Bu konuda özel Entegrasyon Projeleri yapılmaktadır.


Daha detaylı bilgiyi ise, firmamıza göndereceğiniz firma bilgilerinizi ve belirttiğiniz isteklerinizi içeren "Bilgi Talep Formu" tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa zamanda alabilirsiniz.


MLEntegrasyon “ İsteyin, Yapalım ”