HizmetlerimizProfesyonel Yaklaşım Müşteri Odaklı Hizmet

M&L Bilgisayar ,Yazılım Donanım Ve Danışmanlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.

İsminden de açıkça anlaşılacağı gibi 1993 yılından beri firmamız, Başta Türk ve Dünya kuyumculuk sektörü olmak üzere Tüm sektörlere, Yazılım, Donanım ve Danışmanlık hizmetleri ve İş verimliliğini yükselten çözümler üretir.

M&L Yazılım olarak Bilgi Hizmetlerimiz 6 kategoride toplanmıştır. Yandaki menüde ilgili hizmetin içerik detaylarını görebilirsiniz.

M&L Yazılım Hizmet Kategorileri

1) Yazılım-Donanım Bilgi Hizmet ve Bakım Hizmetleri

Kısaca Yazılım Eğitim, Bilgi Hizmet, Destek, Program güncelleme, Bakım ve Danışmanlık Hizmetlerini ve Bilgi Hizmet anlaşmaları kapsamında verilen hizmetler bütününü içerir.

2) Yazılım Eğitim Hizmetleri-MLAkademi

MLAkademi bünyesinde verilen Yazılım satışı sonrası, müfredatı belirlenmiş olan, birebir M&L Kuyumculuk programları eğitimleri, uzak M&L Yazılım Eğitimlerini, yine Kategorileri belirlenmiş Toplu M&L kuyumculuk programları Eğitimlerini, Sertifikasyon programlarını, Seviye belirleme hizmetlerini ve son olarak İnsan Kaynağı ve Danışmanlık hizmetlerini içerir. www.mlakademi.com u inceleyiniz.

3) Network-Sistem Kurulum ve Destek Hizmetleri

Çoklu bilgisayar ağı ve İş Networku oluşturan donanım sistemlerinin kurulumundan, sürdürülebilir ve doğru çalışmasına kadar olan tüm hizmetlerimiz.

4) Donanım Teknik Servis hizmetleri

Bilgisayar tamiri, işletim sistemi yükleme, virüs temizleme, veri kurtarma, bakım, tamir ve diğer teknik işlem hizmetlerini içerir.

5) Yönetim Bilgi Danışmanlığı Hizmetleri


6) Data Center -Bulut Server Yönetim Hizmetleri

Daha detaylı bilgiyi ise, firmamıza göndereceğiniz firma bilgilerinizi ve belirttiğiniz isteklerinizi içeren " Bilgi Talep Formu " tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa zamanda alabilirsiniz.

Önceki Sayfaya Dön