M&L Yazılım HaberlerHaberlerimizi buradan takip edin

M&L YAZILIMDAN HABERLER


Merhaba Çok Değerli Kuyumcu Dostlarımız...


Geçtiğimiz İstanbul Jewellery Show 2024 Fuarının herkes için hayırlı, bol kazançlı geçmiş ve yeni iş sahalarına kavuşmuş olmasını diliyoruz.


Fuarda aşağıda sıraladığımız çözümlerimizi lanse ettik. Yeni çözümlerimiz yolda bizi takipte kalın.M&L AKADEMİ

Program Eğitimlerimiz'e katılarak Program sertifikası alabilirsiniz.


MLe-fatura, MLe-arşiv,MLe-irsaliye-MLe-döviz

Tüm e-Fatura mükelleflerine e-Arşiv Fatura zorunluluğu getiren, e-Fatura ciro baremini 5 Milyon TL'ye indiren ve e-İrsaliye ile beraber diğer e-Belgelerde yükümlülük şartlarını değiştiren yeni tebliğ resmi gazetede yayımlandı. Bununla birlikte M&L Yazılım olarak siz değerli müşterilerimize bu konudaki hizmetlerimizi sunuyoruz. 35 yıldır kuyumculuk sektörüne hizmet veren firmamız, bugüne kadar oluşturmuş bilgi birikimiyle e-fatura, e-arşiv ve e-irsaliye konusunda sizlere net ve anlaşılır çözümler sunduk. Özellikle firma sahiplerinin kafasında olan soru işaretlerini ortadan kaldırmak için; firmaların yapması gereken işlemleri sizlere uygun hale getirdik.

Bizden bilgi almadan e-arşiv, e-fatura ve e -irsaliye hizmeti satın almayınız !

ML e-Fatura, M&L Kuyumcu Programları ile entegre çalışabilmektedir.

MLe-Fatura-Döviz “ İşte Yeni Muhasebeciniz “ML IPad Peşin İşlemler - ML Ipad Sayım

Perakende kuyumculuk mağazaları, tezgahtaki personellerin müşterilerine, peşin ve hızlı satış yapmasını sağlayarak işlemlerinizi kolaylaştır. Mağazanızda vezne sistemi kurularak tezgahtarlarınızı para alış-verişlerinde uzaklaştırıp müşteriyle ilgilenmesini ve daha verimli çalışmasını sağlar.ML Ipad Sayım Programı

Hızlı Sayım için geliştirilmiş mobil rfid programı. Kullanımı kolay ve sayım sonucuna en hızlı ulaşmanın yolu.

ML IPad Peşin İşlemler “ Peşin Satın, Keyfinize Bakın “MLJewel.net, B2B online e-sipariş

Kuyumculuk sektöründeki sipariş kargaşasını ortadan kaldırmak amacıyla kuyumculuk sektörüne sunulmuş, Altın, pırlanta, taş ve gümüş üretici ve ihracatçıları için tasarlanan bir internet sipariş yönetim programıdır. Dünyanın dört bir yanından online sipariş almanızı sağlar. Üretici veya toptancı iseniz ürünlerinizin online olarak müşterinize tanıtımını sağlar. Siparişlerinizi hızlı bir şekilde kontrol ederek müşterinize doğru ürünü ve zamanında teslim etmenizi sağlar.

MLJewel.net “ Dünyanın Siparişini Alın ”MLKur Pano

M&L Yazılım tarafından hayata geçirilen, kuyumcular odaları ve kuyumculuk firmaları için hazırlanan, döviz ve altın fiyatlarını istediğiniz marjla ayarlayarak web sitenizde, mobil cihazlarınızda, tabletlerinizde veya tv ekranlarınızda sunabileceğiniz online kur sistemidir. Kuyumcular odaları ve kuyumcular için ortak kur ekranlarında tüm müşterilerine doğru ve güvenilir bir şekilde döviz, altın alış ve satış fiyatlarını gösterir. Firmaya özel ekran tasarımları yapılarak müşteriye gösterilen altın ve döviz alış-satışlarında, firmanıza prestij katar. www.mlkur.com dan da onine kurları alabilir. IOS Appstore dan MLKurcuk Programını indirebilirsiniz.

MLKur Pano “ Doğru ve Güvenli Kur “Daha Fazla Bilgi İçin Arayınız.
0543 342 35 13 (Mustafa AKYILDIZ)