M&L Kuyumcu ProgramlarıKime hangi kuyumcu programı lazım ?

Hangi Tip Firma Hangi Tip Kuyumcu Programı ve Kuyumcu Çözümü Kullanır ?

Bu bölüm, hızlı bir şekilde firmanızın çözümlerimizden hangisine ihtiyacı olduğunu ortaya koymak için hazırlanmıştır.
M&L Yazılım Ekibi, kuyumculuk sektörünün çeşitli ihtiyaçlarına göre M&L Kuyumculuk Programları adı altında Yazılım paketleri ve Sistem çözümleri geliştirmiştir.
M&L Kuyumculuk Program ve Çözümleri 4 ana kategoride toplanmıştır;

M&L Kuyumculuk Programları Kategorileri

M&L Kuyumcu Programları –(Masaüstü)
M&L Web Çözümleri
M&L Mobil Programlar
M&L Özel Çözümler

M&L programları ile beraber kullanılan donanımların da olduğu bir program, sistem ve hizmetler bütününe de M&L Kuyumculuk Otomasyonları ve Sistem Çözümleri adını verdik. Buna göre kısaca, M&L Sistem Çözümleri de 3 ana kategoriye ayrılır;

M&L Sistem Çözümleri Kategorileri

MLBarkod Çözümleri
MLAges-Rfid Çözümleri
MLSertifika-Katalog Çözümleri

M&L Yazılımın Kuyumculuk için geliştirdiği Programlar, Kuyumculuk Firmalarının faaliyet tipine göre ise, Toptan - İmalat - İhracat Programları ve Perakende - Toptan - Zincir Mağaza Programları şeklinde 2 ana bölümde incelenir.

M&L Kuyumculuk Programları; imalat, toptan, perakende ve orta büyük ölçekli kuyumculuk firmalarında kullandırılmakta ve firmaların çalıştığı ürün gruplarına göre çeşitli kullanım alanları yaratmaktadır. Bunun sonucunda programlarımız, ana modül ve ek modüllerden oluşmaktadır.
Hangi tip firmada, hangi ana programları ve çözümleri kullanabileceğinizi yandaki menüden inceleyebilirsiniz. M&L Kuyumcu Programları, M&L Web Çözümleri, M&L Mobil Programlar, M&L Özel Çözümler adlı programlarımızı ve MLBarkod, MLAges Rfid, MLSertifika-Katalog, adlı temel kuyumculuk otomasyonlarımızın içeriklerini, linklerine gidip detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi ise, firmamıza göndereceğiniz firma bilgilerinizi ve belirttiğiniz isteklerinizi içeren " Bilgi Talep Formu " tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa zamanda alabilirsiniz.