Faliyet AlanlarımızM&L Yazılım Firması Kimdir? Ne iş Yapar?

M&L BİLGİSAYAR YAZILIM LTD ŞTİ

Firmamız 3 ana dalda faaliyet göstermektedir;

Yazılım Üretim ve Sistem Çözümü Entegrasyon Hizmetleri,
Yazılım, Donanım Destek ve Danışmanlık Hizmetleri, Teknik Servis Hizmetleri
Kuyumculuk Etiketleri, Özel ürünler,Bilgisayar Sistem Ürünleri Sarf Malzemeleri

Yazılım Hizmetleri

1) Yazılım Üretim ve Sistem Çözümleri - Entegrasyonlar

Firmamız Yazılım Üreticisidir ve Yazılım anlamında 4 ana başlıkta uzmandır..

1.1 ) M&L Masaüstü - Kuyumculuk Sektörü Yazılımları:

Dünyada 42 ülke, Türkiye genelinde 81 ilde, 7000 e yakın kuyumculuk firması, M&L Yazılım’ın 30 yılı aşkın tecrübesinden yararlanıyor. Kuyumculuk sektörü odaklı yazılım ve bilişim hizmetlerinde dünya lideriyiz. Yazılımlarımızın, % 95 i iç ve % 5 i dış piyasada bulunan kuyumculuk sektörü tarafından kullanılmakta, Türkiye’de 81 il ve dünyada 42 ülkede Türkçe, İngilizce ve Arnavutça olarak kullanılabilmektedir. M&L Yazılım Kuyumculuk Programları, altın, pırlantalı mamul, gümüş, hediyelik eşya ve değerli taş firmaları için, imalat toptan, perakende tipinde, küçük, orta ve büyük ölçekli kurumların, iş verimliliğini yükselten çözümleri içerir. Muhasebe, finans, stok, cari, müşteri ilişkileri yönetimi vs. gibi Kurumsal Kaynak Yönetim modüllerinin yanında veri güvenliği ve RFID ( Radio Frekans Tanımlama ve Okuma ) ve MLGüvenlik çözümleri gibi özel çözümleri de kapsar.

1.2) M&L Yazılım - Özel Çözümler RFID Ve Güvenlik Çözümleri:

MLAGES - RFID çözümümüz kuyumculukta mucize çözümdür. Radio Frekans Teknolojisi ile uzmanlık gerektiren verimlilik çözümleri-hızlı mağaza sayım ve kontrolü bu çözümümüzün kapsama alanındadır. RFID çözümlerinde lokomotif sektör,kuyumculuk sektörü olmakla beraber ,Tekstil,Müzecilik,Otomotiv gibi sektörlerde de hizmet veriyoruz.
M&L AGES (Akıllı Güvenli Elektronik Etiketleme Sistemi ) Rfid - Kuyumculuk sektöründe dünyada en yaygın kullanılan RFİD çözümüdür. 5000 üründen oluşan bir kuyumculuk mağazası 10 dk içinde hızlı ve güvenli bir şekilde sayılabilmekte kayıp kaçaklar ortaya çıkarılabilmektedir.
www.mlages.com –Kuyumculuk Çözümü Ürün Tanıtım Videosunu izleyiniz.
M&L GÜVENLİK veri güvenliği ile ilgili çözümler-sadece M&L Yazılım da olan özgün yazılım modülleridir.
M&L KOALA adlı çözümümüz “Çok gizli bilgi”lerinizi güvenli saklama ile ilgili çözümümüzdür.Sorunuz.

1.3) M&L Web Çözümleri Özel Web tabanlı Yazılımlar ve Projeler:

MLJewel.Net B2B Sipariş Yönetimi V. II ile internet üzerinden müşteri siparişlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Müşteri Yönetimi- Model Sipariş Yönetim ve Internet Katalog oluşturma Sistemi, MLJewel.net, MLwebrapor ve MLWebKatalog adlı Kuyumculuk sektörü için yapılan ve yapılmakta olan özel WEB tabanlı çözümlerimiz mevcuttur. Bunun yanında internet tabanlı,mobil görünümlü,IOS ve Android e uygun, web çözümleri geliştirmekteyiz. Bu çözümlerimizin yanında aşağıdaki ürünlerimiz de mevcuttur.

mlkur.com - http://kurpanov19.ml-arge.com - Kuyumcular Odaları ve dövizciler için geliştirilen çözümler
mlwebkatalog.com “ürün ve beğeni Yönetimi Kobiler için.
MLJewel.net - B2B Online Sipariş;ürün ve Müşteri Yönetimi (altın.ml-arge.com )
MLwebrapor – Web Tabanlı Raporlama hizmetleri
jewelturk.com – Türk Kuyumculuk İhracatçı geliştirme Portalı
mlakademi.com - Eğitim ve destek Portalı

gibi projeler.. Lütfen girip inceleyiniz.Web sitemizde detayları ile açıklamalarını görebilirsiniz. Ayrıca E-Ticaret siteleri entegrasyonları da yapıyoruz..

1.4) M&L Mobil uygulamalar ve Çözümleri Özel IOS tabanlı Yazılımlar ve Projeler:

Daha çok kuyumculuk sektörü için yapılan ve yapılmakta olan, özel IOS tabanlı uygulamalar ve mobil entegrasyon çözümlerimiz mevcuttur. M&L Yazılım Ekibi, mevcut masaüstü sistemleri ile entegre çalışan IOS tabanlı ceptelefonu ve tablet uygulamaları geliştirme tecrübesine sahiptir. M&L Tablet Sipariş ve M&L IOS Saha Satış Projesi gibi projelerimiz sürekli gelişmektedir. M&L Yazılım Bu konularla ilgili her türlü Projeye Uzman kadrosu ile hazırdır. MLiPad Sipariş IOS Tablet uygulaması MLSipariş Yönetimi IOS TABLET uygulaması, ML JEWEL - MOBIL Saha Satış Stok yönetimi IOS Tablet Uygulaması MLWEBRAPOR – Mobil görünümlü IOS, Android uyumlu www.mlshop.biz den de fiyatları görebilirsiniz. Kısacası M&L YAZILIM ,kuyumculuk sektörünün ticari işlemler anlamında tüm sorunlarını çözen programlar üretir.

1.5) Yazılım Referanslarımız:

Türkiye de 81 ilde ,Dünyada 42 ülkede 7000' e yakın Kuyumculuk Firmasında ,tamamen kendi üretimimiz olan M&L Yazılımlarını kullandırmanın gururunu yaşıyor..
SİNA MONTÜR, EJOYA Mücevher, ARİŞ, SİMORO, EKOL KAMEROĞLU KUYUMCULUK, KOÇAK GOLD, FAVORİ ALTIN, MERT ALYANS, EKOL KAMEROĞLU, İNCİ GOLD, KAFKAS MÜCEVHERAT, SİNA MONTÜR, EURODIAMOND, BELBAK, ERİŞ, VENTA PIRLANTA, KAFKAS MÜCEVHERAT, Referanslarımızdan bazılarıdır.İllerdeki 7000 e aşkın referans frmamızı lütfen sorunuz.
ALMANYA, HONKHONG, MEKSİKA, İNGİLTERE, BELÇİKA, İSVİÇRE, FRANSA, İTALYA ve AZERBAYCAN gibi ülkelerde çözümlerimiz kullanılıyor..

Yurtdışı Referanslarından bazıları ise,

HONKHONG (CORE JEWELLERY), MEKSİKA (DESEO JEWELLERY), DUBAI ( ROSY BLUE JEW ), İTALYA (MILOR JEWELLERY), MISIR (LAZURDE JEWELLERY), CEZAYİR (ICE jewellery)

2) Yazılım Ve Donanım Destek, Bakım Ve Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım Eğitim Destek Ve Danışmanlık Himetleri, Bilgisayar Donanım, Teknik Servis, Network, Server Kurulum, Bakım ve DATA CENTER HİZMETLERİ, VERİ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ, ÖZEL TEKNOLOJİK HİZMETLER ve YÖNETİM DANIŞMANLIĞI gibi Bilişim hizmetleri, bu hizmetlerimizin kapsamdadır.
Firmamız 30 yılı aşkın bir süredir, 500 ü aşkın firmaya Server ve Network Sistemleri kurmuş ve firmaların tüm veri Güvenliği altyapısından yazılıma kadar çözümlerini, 7000' e yakın firmanın da yazılım çözümünü üretmiştir. Data Center Hizmetleri 2006 yılından beri faaliyet alanımız kapsamındadır.
Firmalara Bilgi hizmet,donanımsal ve yazılımsal destekleri içeren Aylık ve yıllık hizmet ve danışmanlık anlaşmaları yapılmaktadır.
Firmamız 1993 ten beri sürekli gelişimi hedefleyen kadrosu ile bu hizmetlere taliptir.
Detaylı Bilgiyi Firmamızı Arayarak alabilirsiniz.
www.mlshop.biz sitemizden online alışverişinizi yapabilirsiniz.

3) Kuyumculuk Donanım Ürünleri

Kuyumculuk Etiketleri, Kuyumculuk Ürün Sertifika Kartları, Kart Yazıcılar, Bilgisayar Donanım, Teknolojik ürünler ve Sarf Malzemeleri satışı diğer faaliyetlerimiz arasındadır.
Bu Ürünlerimizi En uygun fiyat ve servis garantisi ile ile www.mlshop.biz Adlı sitemizde bulabilirsiniz.
Ministudyo.com dan ürün Aydınlatma Standımızı inceleyiniz.
Fotoğraflarınızı çekmek için gerekli Işık Ministudyodan geliyor.. kataloglarınızı oluşturup Müşteri Vip ve ürün sertifikalarınızı buradan basabilirsiniz..
Ministudyo” ürün aydınlatma Kutusu”
Plastik kart Yazıcılar Sertifika Kartları hepsi www.mlshop.biz de
www.mlshop.biz “Sizin Alış Veriş Siteniz”

Saygılarımızla…

Önceki Sayfaya Dön