Hizmet, Destek, Program Güncelleme ve Danışmanlık Hizmetleri

En Kaliteli Hizmet İçin

M&L Yazılım

Kuyumculuk Programları geliştiren bir firma olmakla beraber aslında bir hizmet ve bilişim çözümü firmasıdır. Bu kategorideki hizmetlerimiz, Yazılım Eğitim, Bilgi Hizmet, Destek, Program güncelleme, Bakım ve Danışmanlık Hizmetlerini kapsar,bunun yanında Bilgi Hizmet anlaşmaları kapsamında verilen hizmetler bütününü içerir. Çözümlerimiz yazılım geliştirme bakım, eğitim destek ve danışmanlık hizmetleri, donanım ve yazılım otomasyonlarından oluşmaktadır. M&L Yazılım ekibi başta M&L programlarını kullanan firmalar olmak üzere, bu sistem çözümlerine sahip olan firmalara bakım, destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.


Anlaşma kapsamında Hizmetler 4 ana Kategoride toplanmaktadır;

A Tipi Standart yazılım ve donanım içeren bakım ve destek anlaşması Sadece donanım bakım anlaşması.

B Tipi Yazılım –Donanım ve Yapılandırma işlemlerini de içeren orta-büyük ölçekli firmalar için detaylı Bilgi destek ve servis anlaşması.

C Tipi M&L Merkez, Şube ve Çözüm Ortağı Merkezlerimizden uzak firmalara-şehir dışı -yurtdışı için verilen uzak destek ve yazılım güncelleme anlaşması

D Tipi Sadece Donanım Ürünleri için bakım ve servis anlaşması.

Bu hizmet anlaşmaları kapsamında düzenli olarak yapılan program geliştirmeleri, güncellemeleri ve firma ziyaretleri yapılmakta, kullanıcıların bilgisayar sistemleri ve M&L Kuyumculuk programları ile ilgili destek hizmeti verilmektedir. Yıl ve dönem sonu yapılan özel danışmanlık hizmetleri ve devir işlemleri, normalde ücretli olan kur bilgi sistemleri kullanımı da anlaşma kapsamlarına dahildir. MLAkademi kapsamında ücretli verilen bazı hizmetler de Hizmet anlaşması dahilinde ücretsizdir. Amaç verilen hizmet ile, problem yaşanmasını önlemek ve her ihtiyaç duyduğunda kullanıcının hızlı ve güvenli şekilde problemini çözmek, öncelikli hizmet almasını sağlamaktır. Farklı kapsamlarda anlaşmalar ile müşterinin kendi ihtiyacı olan hizmeti alması mümkündür. Hizmet anlaşmamızın detaylarını M&L Yazılım Merkez, M&L Kuyumcukent Şube, M&L ANADOLU-Ankara, M&LAKDENİZ–Antalya Çözüm Ortaklarımıza ulaşarak öğrenebilirsiniz. Bayi ve Çözüm Ortaklarımızla ilgili iletişim bilgilerini İletişim bölümünden sağlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiyi ise, firmamıza göndereceğiniz firma bilgilerinizi ve belirttiğiniz isteklerinizi içeren aşağıdaki " Bilgi Talep Formu " doldurup tarafımıza ulaştırdıktan sonra en kısa zamanda alabilirsiniz.


M&L Yazılım “ Hızlı, Güvenli, Sürekli ve Çözüm Odaklı Hizmet ”