MLGüvenlik -MLKoala

Bilgilerinizi Koruyun

MLKoala Nedir?

Türkiye'de ilk kez yapılan ve kendi programlarımıza uyguladığımız, mevcut ticari programlarınızın verilerini koruyabilecek bir sistemdir. Bu sistem sayesinde verileriniz bilgisayarınız çalınsa bile güvendedir ve hiç bir şekilde bilgilerinize ulaşılamaz. Yeni program kilitlerimiz isteğe bağlı olarak yüklenmektedir. Şu anda ki tüm Kuyumculuk programlarımıza entegre çalışan MLKoala Programı tekli ve çoklu kullanıma hazırdır.


MLKoala Ne İş Yapar?

Şu anki kuyumcu programlarımızın yazılım kilidi (dongle) ni çıkardığınız zaman, program bilgilerinizin bulunduğu dizini şifreler ve görünmez hale getirir. Bilgisayarınız da ki bilgiler çözülmeye çalışılsa bile içinde ki bilgileri imha eder ve bilgilerinize hiçbir koşulda ulaşılamaz. Cep hard diskine gerek kalmadan bilgileriniz yüzde yüz güvende olur.

Kilit olmadan yedek alınamamakta bilgiler taşınamamaktadır. Ayrıca MLKoala sisteminde programa iki şifre ile girerek programı kullanmanız gereklidir. Bu şekilde iki aşamalı şifreleme sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlarsınız.

MLKoala, M&L Kuyumcu Programları ile entegre çalışmaktadır.


MLKoala “ Bilgileriniz güvende,oh Ne Ala! "


Daha detaylı bilgiyi ise, firmamıza göndereceğiniz firma bilgilerinizi ve belirttiğiniz isteklerinizi içeren aşağıdaki "Bilgi Talep Formu" doldurup tarafımıza ulaştırdıktan sonra en kısa zamanda alabilirsiniz.