MiniStudyo ve Fotoğraf Çekim Hizmetleri

Kuyumcular İçin Sertifika ve Katalog Çözümleri
Ürünlerinize Değer Katın

Mini Stüdyo Nedir? Ne İş Yapar?

Mini Stüdyo; ürünlerin tanıtım fotoğraflarının kolayca çekilmesi ve dijital ortama aktarılmasında en uygun ışıklandırmanın sağlanması amacıyla tasarlanmıştır. Işık kaynağı olarak gün ışığına en yakın flüoresan ampuller kullanılmıştır. Sekiz adet olan bu ampuller ayrı ayrı açıp kapatılarak gölge durumu denetlenebilmektedir. Öndeki hareketli iki ışık kaynağı ile de ön aydınlatma sağlanmaktadır. Çekimler üstteki delikten fotoğraf makinesi özel aparata bağlanarak, önden elle veya tripot sehpa ile yapılmaktadır. Ampullerin elektronik balastlarla beslenmesiyle yüksek frekans sayesinde titreşimlerin kötü tesiri giderilmiş ve ömürleri uzatılmıştır. Cihazın garantisi, fiziksel hasarların dışında 2 yıldır. Çekime ampuller yakıldıktan bir kaç dakika sonra başlanması önerilir.

Fotoğraf Çekim Hizmetleri

Tüm kuyumculuk ürünlerine ürün çekimi hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Ürün çekimlerinden önce çekim projesi oluşturarak fotoğrafçılarımız ile iş birliği halinde çalışmanızı sağlıyoruz. Ürün Çekimleri Makro olarak yapılmaktadır. Modelli Ürün çekimi yağılamamktadır.


Mini Studyo

Boyutları: 540x360x400 mm. (W x H x D) Net Ağırlık: 11 kg Güç girişi: Ac 220 volt 50/60 Hz. Güç ışığı: 8 watt x 8 Pcs. Garanti süresi: 2 yıl. Ampul garanti süresi: 5000 saat.


Fotoğraf Çekimi